VIDEO SP Katar22: Brazil pobijedio Srbiju, dva gola Richarlisona, jedan spektakularan

Brazil je pobijedio Srbiju 2:0 (0:0) u utakmici prvog kola skupine G SP-a u Kataru.

Brazil je napadao i napadao, prilično jalovo, a Srbija se uglavnom branila prvih sat vremena utakmice.

U 60. minuti Alex Sandro je stresao vratnicu, a u 62′ Brazil je poveo. Vinicius Junior je opalio, srbijanski golman je obranio, ali lopta je došla do Richarlisona, koji ju je pospremio za 1:0.

Srbija je potom pokušala izjednačiti i krenula prema vratima Brazila. Ali u 74. minuti volejom Richarlison fantastično zabija za 2:0, Vinicius je asistirao.

Brazil je napadao do kraja utakmice, Casemiro je stresao gredu, bilo je prigoda, ali je ostalo 2:0 do kraja.